Za ateliér KreAt moc děkujeme všem, kteří se s námi potkali, jenž přinesli něco na zub nebo sebe a kousek v sobě z Antonína. Za fotky děkujeme Vladimírovi Vérostovi. Antoníne, v neděli se opět čas mění a den bude delší, ale bez tebe už je svět jiný. I když jsi ve všem. V každém papíru, který ted procházíme, v každém...
KreAt
Milí přátelé, kolegové, kolegyně a všichni, kteří jste Antonína znali, chceme vás pozvat za KreAt na vzpomínkové setkání, při kterém se zavzpomínáme na vše, co s ním máme společného.

